e-Eurostyl.pl

Moda, Uroda, Zakupu, Lifestyle

Lifestyle

Najlepsze seriale – ranking

W ostatnim czasie wiele osób przerzuciło się z telewizji na platformy internetowe. Nic dziwnego, mamy dostęp do setek programów, filmów i seriali bez reklam. Jednak często więcej czasu spędzamy na szukaniu odpowiedniej produkcji zamiast na oglądaniu. Ranking najlepszych seriali pomoże w wybraniu czegoś do oglądania. Każdy znajdzie coś dla siebie. Oto najlepsze seriale na platformach internetowych.

Czarnobyl (2019, HBO GO)

Trzymający w napięciu i pokazujący wszystkie elementy, które wpłynęły na to, co wydarzyło się w Czarnobylu w 1986 roku. Serial odkrywa przed widzem wszelkie tajemnice i świetnie oddaje atmosferę tamtych czasów. Pozwala zrozumieć, co doprowadziło do wybuchu reaktora w elektrowni atomowej oraz kierujące ludźmi czynniki. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wyglądało kilka dni z życia głównych bohaterów całej historii, jak wyglądał świat tuż po wybuchu oraz co działo się w Czarnobylu potem, to musisz oglądać serial „Czarnobyl”. Dostępny jest na platformie HBO GO.

Breaking Bad (2008-2013, Netflix)

Choć Breaking Bad ma już swoje lata, to wciąż pozostaje w czołówce najlepszych seriali w Internecie. Każdy o nim słyszał, nie każdy oglądał. Trzeba szybko naprawić swój błąd. Ten serial to jeden z najlepiej zrobionych, najbardziej wciągających i intrygujących seriali, jakie kiedykolwiek powstały. Trudno szukać tak samo zawiłej, a jednocześnie łączącej się w jedną całość historii. Tu nic nie jest pozostawione przypadkowi. Historia nauczyciela chemii, który wraz z byłym uczniem rozpoczyna nielegalną produkcję narkotyków przez wszystkie sezony trzyma w ogromnym napięciu. Warto poświecić swój czas właśnie na ten serial. Ale uwaga! Przygotuj sobie dużo wolnego czasu, bo jeśli zaczniesz, szybko nie oderwiesz się od niesamowitej fabuły! A to wszystko dostępne na platformie Netflix

Opowieść podręcznej (2017-, HBO GO)

Serial, który niejedną osobę powali na łopatki. Potrzebna jest naprawdę odporna psychika, aby przebrnąć przez całą historię June, zamkniętej w Teokratycznej Republice Gilead. Serial jest poniekąd wizją przyszłości zawładniętej przez zaślepienie, patriarchat oraz niezdrową wiarę. Jest to naprawdę mocne kino, które oddaje niepowtarzalną atmosferę. Pokazuje cierpienie, rządze, ale również wyższe uczucia władające człowiekiem. Gilead to miejsce, w którym kobiety nie mają własnego zdania, a tytułowe „podręczne” mają za zadanie jedynie urodzić jak najwięcej dzieci. Problem z płodnością jest właśnie tak rozwiązywany. Jeśli jesteś gotowy na poznanie tragicznej historii June oraz innych podręcznych, odwiedź HBO GO i zapoznaj się z niesamowitym serialem „Opowieść podręcznej”.
Internet jest pełny świetnych seriali, które wciągają aż ogląda się je jednym tchem. Komedie, dokumenty, a nawet horrory. Seriale obecnie są ogromną konkurencją dla kina i filmów. Wiele ludzi wybiera je zamiast nowej premiery filmowej. Nic dziwnego, produkcje serialowe są coraz lepsze i z każdym sezonem udoskonalane. Jaki jest Twój ulubiony serial?