Tutaj jesteś

Prezent na Dzień Ojca – ciekawe pomysły

2 lipca, 2019 Lifestyle


Dzień Ojca obchodzimy co roku 23 czerwca. Przez wiele lat dzieci za każdym razem zastanawiają się, co tym razem wręczyć tacie? Ciężko zachować unikalność, świeżość i pomysł rok rocznie, ale my postaramy się podpowiedzieć, co innego można wymyślić. Czy mały, czy duży, każde dziecko chce obdarować swoje tatę. Oto ciekawe pomysły na prezent na Dzień Ojca.

Co dać świeżo upieczonemu tacie?

Niemowlaki i małe dzieci nie wiedzą jeszcze, że za kilka lat będą wręczać swojemu tacie kolorowe laurki i składać życzenia. Jednak we wczesnym okresie życia ojcowie również mogą świętować! Pomogą w tym mamy. Każda kobieta może przygotować symboliczny prezent, aby świeżo upieczeni tatusiowe poczuli prawdziwą magię tego święta.
Ciekawym pomysłem na prezent na Dzień Ojca jest pamiątkowe zdjęcie. Do tego ładna, pasująca do gabinetu czy miejsca pracy ramka i gotowe. Tata będzie miał uroczą pamiątkę, która za każdym razem przypomni mu o ukochanym dziecku i pierwszym obchodzonym święcie. Można postawić również na specjalną ramkę, w której można odbić dłoń lub stópkę niemowlaka. To jeszcze lepsza pamiątka.

Ciekawe sposoby na spędzenie Dnia Ojca

Starsze dzieci spokojnie poradzą sobie z przygotowaniem czegoś szczególnego. W przedszkolu z pewnością stworzą wspaniałą laurkę, jednak można również sprawić, aby Dzień Ojca był niezapomniany. Co powiecie na przyrządzenie śniadanie lub upieczenie ciasteczek? Z pomocą kogoś dorosłego można stworzyć prawdziwą ucztę! Oczywiście starsze dzieci mogą przygotować wszystko same w formie niespodzianki. Specjalne kanapki z serduszkami z ketchupu lub ciasteczka własnoręcznie ozdobione przez dziecko będą nie tylko uroczym, ale również pysznym prezentem! A włożone w prace serce i starania na pewno doceni każdy ojciec. Dorosłe dzieci mogą zabrać tatę na pyszną kolację do ulubionej restauracji lub w domowym zaciszu przygotować domowe potrawy. Wszystko zależy od nas i naszej pomysłowości!

Specjalny prezent na Dzień Ojca

Jeśli chcemy podarować tacie coś, co będzie naprawdę niepowtarzalne, zafundujmy mu związane z tym niezapomniane przeżycia. Takim czymś może być skok na bungee, rajd samochodowy lub lot szybowcem! Wszystkie te prezenty znajdziemy na specjalnych stoiskach w centrum handlowym, gdzie będziemy mogli zakupić kartę prezentową z dowolnym wydarzeniem. Z pewnością tata będzie zaskoczony i nie zapomni takiego prezentu do końca życia.
Jeśli ojciec nie lubi adrenaliny, zafundujmy mu relaks i odprężenie. Degustacja win, a może masaż i relaks w spa? Mamy z czego wybierać! Na pewno dopasujemy prezent idealnie do charakteru i oczekiwań taty.
Dzień Ojca to idealny moment, aby podziękować rodzicowi za ciepło i troskę, którym nas otacza. Choć prezent symbolizuje wdzięczność, to najlepszym, co można dać drugiej osobie jest czas. Wspólne chwile spędzone na rozmowie, śmianiu się i cieszeniu obecnością są najcenniejszym prezentem. Nie zapominajmy o tym w tak wyjątkowych chwilach i poświęcajmy sobie jak najwięcej uwagi.

Sweter rozpinany marki Lanieri Fashion

Redakcja e-Eurostyl

Redaktorzy E-eurostyl to zespół doświadczonych i zaangażowanych specjalistów, którzy z pasją tworzą treści dotyczące różnych dziedzin życia. Na naszej stronie znajdziesz wiele ciekawych artykułów, które dostarczą Ci wartościowych informacji na temat zdrowia, urody, mody, zakupów oraz lifestyle’u.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

Odkryj swój styl z okularami w Rzeszowie