e-Eurostyl.pl

Moda, Uroda, Zakupu, Lifestyle

Uroda Zakupy

Gadżety do mycia twarzy

Makijaż nie tylko podkreśla naszą urodę, ale potrafi zatuszować wiele niedoskonałości. Jednak, nawet najlepsze kosmetyki nie zakryją niepielęgnowanej cery. Jeśli chcemy, aby makijaż naprawdę wyglądał dobrze, musimy więcej uwagi przyłożyć do pielęgnacji. Jest to podstawa zdrowia i odpowiedniej kondycji naszej skóry. A do pielęgnacji przydadzą się nam specjalne gadżety do mycia twarzy.

Naturalna gąbka Konjac

Jeśli jesteśmy proekologiczni i lubimy naturalną pielęgnacje, to gąbka Konjac będzie najlepszym wyborem. Występuje w wielu wariantach kolorystycznych, które zawierają różne substancje. Wykonana jest ze specjalnej byliny Konjac, która kiedyś była stosowana w lecznictwie. W pielęgnacji najlepiej sprawdza się przy delikatnej, wrażliwej cerze, równoważy jej pH oraz dostarcza wielu cennych witamin. Jednocześnie dokładnie oczyszcza i pozostawia gładką skórę. Gąbkę można dobrać odpowiednio do naszego typu cery przez dużą ilość dostępnych rodzajów, jak na przykład z węglem aktywnym lub rumiankiem. Warto postawić na sprawdzone marki, które nie dodają do produktów niepotrzebnej chemii.

Szczoteczki soniczne – nowoczesne gadżety do mycia twarzy

Podążając za trendami z pewnością usłyszy się o modnych szczoteczkach sonicznych. Nic dziwnego, takie gadżety do mycia twarzy to świetny sposób na dokładną pielęgnację. Działanie szczoteczki sonicznej opiera się na specjalnych pulsacjach. Sam produkt posiada syntetyczne wypustki o różnej gęstości i wielkości. Wykonując kolisty masaż z dodatkiem żelu do mycia twarzy nie tylko dokładnie oczyścimy twarz, ale również zrelaksujemy. W krótkim czasie zauważymy niepodważalną poprawę w kolorycie skóry, czystości i zwężeniu porów. Taki gadżet jest jednak zdecydowanie droższy od naturalnej gąbki, jednak dla wielu sprawdzi się lepiej. Sprawdzone produkty posłużą nam przez wiele lat i nie stracą na jakości.

Rękawice lub ściereczki do różnego typu cery

Jeśli działanie mocno mechaniczne nie przemawia do nas, możemy wybrać delikatniejsze, ale wciąż dokładne oczyszczenie. Sprawdzi się tu rękawica lub ściereczka. Mogą być wykonane z różnego rodzaju materiału, na przykład z mikrofibry lub muślinu. Tworzywo zależy w głównej mierze od przeznaczenia do różnych typów cery. W wielu przypadkach nie musimy do mycia twarzy używać specjalnych preparatów, wystarczy sama woda. Ściereczka lub rękawica dokładnie usunie makijaż oraz wykona delikatny peeling. Po użyciu wystarczy wypłukać wodą z mydłem. Raz na jakiś czas wrzucamy gadżet do pralki na szybkie pranie.
Codzienna pielęgnacja twarzy to rytuał, którego nie można pominąć. Jeśli chcemy, aby nasza cera była idealna i dobrze odżywiona, obserwujmy ją. Patrzmy na jej reakcje na różne kosmetyki, na to, jaka jest. Tłusta, mieszana, sucha, wrażliwa – do każdej znajdziemy odpowiedne kosmetyki. Gadżety do mycia twarzy do świetne produkty bardzo pomocne w codziennej pielęgnacji. Warto wyposażyć się w ten, który najlepiej pasuje do naszej cery. Z pewnością nie będziemy żałować tego zakupu!