e-Eurostyl.pl

Moda, Uroda, Zakupu, Lifestyle

Lifestyle Uroda

Idealny makijaż? Wypróbuj bazy pod makijaż od Makeup Revolution!

Każda kobieta chce wyglądać pięknie w makijażu. Jednak nie każda z nas wie, jak odpowiednio go wykonać. Czasem mamy wyrobiony jeden styl malowania się i nigdy go nie zmieniamy. To błąd! W końcu na rynku kosmetycznym ciągle pojawiają się nowości, które potrafią całkowicie odmienić nasz makijaż! Warto wiec próbować nowych rzeczy i udoskonalać swoją technikę. Jednym z bardzo ciekawych produktów, które przydadzą się w Twoim makijażu, jest baza. Makeup Revolution wypuściła na rynek coś niezastąpionego – kolorowe bazy pod makijaż! Czy wiesz jak je stosować?

Makeup Revolution – marka, która podbiła rynki makijażowe na całym świecie!

Marka Revolution to przykład na firmę, która jest prowadzona w doskonały sposób! Makeup Revolution powstało w 2014 roku. Od tego czasu wydało tysiące kosmetyków, które cieszą się niesamowitą popularnością. Cienie do oczu, palety, pudry, rozświetlacze, szminki… Wszystko znajdziemy właśnie tu! W najróżniejszych seriach, współpracach i odsłonach. Makeup Revolution to tylko jedna z kilku marek wchodzących w skład Revolution. Ta pochodząca z Londynu firma naprawdę zrewolucjonizowała rynek beauty na całym świecie! Jednym z jej niezastąpionych produktów są bazy pod makijaż. Każdy kolor, jest przeznaczony do innego typu skóry. Jak więc je stosować?

Czarna baza pod makijaż – jak działa?

Ten kolor ma za zadanie wygładzić naszą cerę oraz ją wyrównać. Dodatkowo wpływa pozytywnie na trwałość całego makijażu oraz matowi skórę. Choć kolor może odstraszać, to przy kontakcie z twarzą produkt staje się niewidoczny. Jej żelowa konsystencja jest bardzo przyjemna i łatwa w nakładaniu. Daje świetny efekt, który idealnie sprawdzi się przy cerach mieszanych i tłustych.

Zielona baza pod makijaż – jak działa?

Zielony kolor odpowiada za zniwelowania koloru czerwonego. Dlatego ta baza idealnie sprawdzi się u osób z cerą naczynkową, zaczerwienioną oraz z rumieńcami. Ten produkt ma bardziej kremową konsystencję. Bazę można stosować tylko na zaczerwienione miejsca i budować jej krycie.

Jak stosować bazy pod makijaż?

Oba te produkty można ze sobą łączyć. W ten sposób zapewnimy sobie zmatowienie w odpowiednich miejscach oraz zniwelowanie zaczerwienień tam, gdzie trzeba. Bazy nakładamy pod makijaż, na oczyszczoną skórę. Nakładamy ich tyle, ile sami uważamy za odpowiednią ilość. Z czasem będziemy doskonale wiedzieć, jaka ilość jest idealna! Wypróbuj produkty od Makeup Revolution i przekonaj się, że naprawdę warto je mieć!