e-Eurostyl.pl

Moda, Uroda, Zakupu, Lifestyle

Moda Zakupy

Jak dobrać kombinezon do figury?

Kombinezony nigdy nie wychodzą z mody. Szczególnie w tym roku wiele z nas decyduje się na zakup nowego ciucha. Długi, krótki, szeroki, wąski… Czasem ciężko się zdecydować. A w głowie rodzi się pytanie – jak dobrać kombinezon do figury? W czym będę wyglądać najlepiej? Oto kilka cennych wskazówek przy zakupach nowego ubrania.

Określ, jakim typem figury jesteś

To, jaki krój ubrania najlepiej do nas pasuje określamy przez poznanie naszego typu figury. Każda z nas jest inna i wygląda dobrze w różnego rodzaju ciuchach. Jak więc określić jakim typem figury jesteśmy?
Dostępnych jest kilka możliwości: klepsydra, jabłko, gruszka lub prostokąt. Są to najbardziej podstawowe typy naszej sylwetki. Kombinezon pasuje do każdego typu figury, musi być tylko dobrze skrojony. Warto więc określić swój typ figury, a następnie stosując się do zaleceń kupić takie ubranie, które uwydatni zalety, a zakryje drobne niedoskonałości. Tym sposobem będziemy wyglądać naprawdę dobrze i tak też się czuć.

Jak dobrać kombinezon do figury gruszki i jabłka?

Gruszka charakteryzuje się wąską górną częścią ciała i szerszymi biodrami. Chcąc podkreślić zgrabne ramiona i uwydatnić biust stawiajmy na bogato zdobioną górę, z dodatkami, koronkami i marszczeniami. Uwydatnimy najlepszą partię ciała i zatuszujemy masywniejszy dół. Możemy również postawić na odkryte ramiona. Nogawki powinny być luźne, długie lub do kolan. Najlepiej jeśli nie przylegają do ciała, gdyż tym sposobem podkreślimy szerszą część figury. Luźne bądź rozchodzące się w dół będą najlepszym wyborem.
Figura jabłka to szeroka góra i zgrabne nogi. To właśnie nasz dół chcemy najbardziej uwydatnić i pokazać. Najlepiej więc sprawdzą się krótkie kombinezony o luźnym kroju, najlepiej z dłuższym rękawem. Jeśli chcemy dodać trochę kobiecości i seksapilu wybierzmy model kombinezonu, który posiada dekolt w serek. Optycznie wyszczupli to górną część ciała i podkreśli ładny biust.

Jak dobrać kombinezon do figury klepsydry i prostokąta?

Klepsydra to typ figury, który chciałaby posiadać każda kobieta. Symetryczne biodra względem ramion oraz wyraźne zarysowanie w talii. Typ figury, któremu praktycznie wszystko pasuje! Tak też jest w przypadku doboru kombinezonu. Możemy zaszaleć i wybrać co tylko chcemy. Klepsydra pasuje do każdego kroju.
Prostokąt to trochę inna bajka. Nie mamy tutaj zarysowanego wcięcia w tali. Dlatego też powinniśmy starać się wybierać takie kombinezony, które widocznie odcinają się w pasie. Uzyskamy tym sposobem sztucznie zarysowaną talię. Taki typ figury zazwyczaj jest szczupły i wysoki, dlatego długie nogawki podkreślą długie nogi. Można również dodać pasek, który jeszcze bardziej uwydatni talię.
Oto najważniejsze informacje o tym, jak dobrać kombinezon do figury. Nie jest to trudne, jeśli poznamy nasz typ. Będziemy wtedy mogły wybrać najlepszy krój, który zdecydowanie podkreśli nasze atuty i wydobędzie piękno. Każda z nas chce czuć się dobrze, a dobry wygląd na pewno w tym pomoże.